Żmigród

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
249 900 PLN
Powierzchnia
2 700 m2

Do sprzedania atrakcyjna działka inwestycyjna w gminie Żmigród obręb Bychowo nr 88/8 – bezpośrednio przy drodze asfaltowej. 


Działka jest ogrodzona, posiada zaprojektowany, zatwierdzony i wykonany zjazd z drogi asfaltowej wraz z szeroką bramą wjazdową. Ponadto dla działki wydane zostały warunki przyłączeniowe dla sieci energetycznej (15 kW, siła 380 V).


Na działce znajdują się dwie wylewki betonowe: pierwsza o wymiarach 6x50m. oraz druga 7x5m. Beton posadowiony jest na tłuczniu w sumie 40 cm grubości. Oprócz tego urządzony jest nieużywany kojec dla psa z oświetleniem solarnym.


Obręb Bychowo w gminie Żmigród nie posiada planu zagospodarowania przestrzennego, dlatego też na oferowanej działce istnieje możliwość posadowienia różnych budynków, tj. hale, magazyny, budynki mieszkalne lub inne. 


Obecnie dla ww. działki wydane są warunki zabudowy polegające na budowie czterech małych magazynów i jednego budynku rekreacji indywidualnej. 


Ogromną zaletą nieruchomości jest to, iż oferowana działka usytuowana jest zaledwie 1,5 km od węzła S5 (trasa Poznań - Wrocław). Teren gruntu jest w pełni utwardzony i przygotowany pod infrastrukturę techniczną. 
Ponadto w ramach sprzedaży dołączony zostanie kompletny systemu solarny – niezbędny do nocnego oświetlenia nieruchomości i monitoringu.

GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ!

Cena: 249 900zł - CENA DO NEGOCJACJI!

Interesuje Cię zakup tego mieszkania?

ZADZWOŃ! 533 668 722
numer oferty 11/10630/OGS
Sprzedawca: Łukasz Matuszewski

e-mail: lukasz.matuszewski@unitednieruchomosci.pl

Agencja UNITED Nieruchomości

ul. Kleczkowska 49a/45
50-227 Wrocław
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
oraz w soboty od 9:00 do 13:00

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Łukasz Matuszewski

Łukasz Matuszewski

Właściciel biura

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę UNITED Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest UNITED Nieruchomości z siedzibą przy Kleczkowska 49a/45, 50-227 Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@unitednieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu